Detektory plynov Multi
 
 


S obsiahlym rozsahom vlastností a funkcií, GasAlertMicro má skupinu nových štandardov v detekcii viacerých plynov. Pri iba 7.3 oz. ( 211 g), robustný GasAlertMicro je neporovnateľný výkonom a cenovou prístupnosťou. Nepretržite zobrazuje O 2, H 2S, CO a prítomné horľaviny. GasAlertMicro je ideálny sprievodca na široký rozsah aplikácií. Vyberte 4, 3, alebo 2 plynový model v bezpečnostnej žltej alebo čiernej, farbe s voliteľným zapisovačom údajov.

 

 

Technické údaje

 
 


Nepretržite monitoruje 4, 3 alebo 2 nebezpečné plyny. GasAlertMax položil štandard pre ľahké použitie, spoľahlivosť a účinnú ochranu.
Inteligentný GasAlertMax s voliteľným zapisovačom údajov poskytnúť dokonalý prístroj stavu diagnostiky a informácií. Zdrojom energie je Black & Decker VersaPak batéria (prístupná v lokálnych obchodoch), GasAlertMax poskytuje maximálnu ochranu a skvelú cenu za vlastníctvo výhod.

   
 
 


Poskytujúc ochranu viac ako piatich potenciálnych atmosférických nebezpečenstiev vrátane kyslíka, horľavín a toxických plynov, GasAlertMicro 5 je jedinečný vo svojej univerzálnosti, kapacite a celkovej hodnote. BW najnovší doplnok k jeho vodeodolnej línii prenosných plynových snímačov má premenenú cenu s jeho bezkonkurenčným zoskupením vlastností. Nepretržite monitoruje a zobrazuje koncentrácie viac ako piatich plynov. Kompaktný a ľahký GasAlertMicro 5 bol navrhnutý a konštruovaný s rozsiahlym zástupom aplikácií v pamäti.