Analyzátory spalín - ručné prístroje
 

BLUELYZER ST - novinka - najmenší analyzátort s farebným displejom
max. 2 meracie senzory O2, CO, CO2, °C, hPa

  • Farebný TFT displej
  • Tlačítková klávesnica
  • Intuitivné ovládánie
  • Otáčanie displeja
  • Ukladanie dát na micro SD kartu
  • Inovované senzory, dĺžka kalibrácie 30 sekund
  • Ergonomický tvar, gumové púzdro s magnetmi
  • Jazyk: slovenčina, nemčina, angličtina
  • Schválené podľa ČSN EN 50379-3 pre meranie O2, CO, °C, hPa

technické údaje

 

EUROLYZER STe Teraz s predĺženou životnosťou O2 senzora , záruka 36 mesiacov
max. 3 meracie senzory O2, CO, CO2, °C, hPa,, (NOx - opcia)

je ergonomicky tvarovaný merací prístroj na spaliny s robustným ochranným obalom a integrovanými pridržovacími magnetmi. Ovláda sa pomocou dotykového panelu zo špeciálnym vyhĺbením pre posúvanie na displeji. Farebný TFT monitor s vysokým rozlíšením, rôznofarebná koncepcia menu a možnosť zmeny farieb zobrazených nameraných hodnôt garantujú vysoký komfort užívania. S automatickou kontrolou prístroja pri spustení programu. Prístroj má ovládanie  v slovenskom jazyku. Meracia prevaádzka môže prebiehať na dvoch aktívnych úrovniach zobrazenia. Pristroj umožňuje osadenie celkom troma meracími článkami (O2, CO, NO). Vďaka svojmu H2-kompenzovanému meraniu CO do max. 9 999 ppm sa naviac hodí pre meranie na peletových kotloch. Karta Micro-SD zaisťuje uchovávanie dát nezávisle na systéme. EUROLYZER ST ponúka okrem rozhrania USB pre komunikáciu napr. s PC na prianie tiež prenos dát cez rozhranie Bluetooth – tiež pre komunikáciu s tlakovými a teplotnými sondami. Tlačiareň sa pripojuje cez infračervené rozhranie.

technické údaje

 

MULTILYZER NG
max. 6 meracích senzorov O2, CO, CO2, °C, hPa,, (NO, NO2, SO2, CO 20.000 ppm- opcia)
 

je prenosný merací prístroj na spaliny s robustným ochranným púzdrom a integrovanými pridržovacími magnetmi. Veľký LCD displej umožňuje zobrazovať päť alebo desať nameraných hodnôt. Zobrazenie minima a maxima pre namerané hodnoty s funkciou vynulovania, grafické vyhodnocovanie nameraných hodnôt a funkcie hľadania jadra prúdenia zaručujú vysoký komfort užívania. Namerané hodnoty plynov se môžu zobrazovať v štyroch a namerané hodnoty tlaku v šiestich rôznych jednotkách. S automatickou kontrolou prístroja pri spustení programu a s monitorovaním medzných hodnôt. Kompaktná konštrukcia umožňuje osadiť prístroj až šiestimii meracími článkami (O2, CO, COH2, NO, NO2, SO2) v ľubovoľnej kombinácii. Vypočítané hodnoty : CO neriedené, lambda, CO2, účinnosť Eta, komínové straty, rosný bod a rozdiel teplôt. Pre komunikáciu napr. s PC je k dispozícii rozhranie USB. Tlačiareň sa pripojuje cez infračervené rozhranie – namerané dáta pritom môžu byť odosielané priamo z programu alebo z dátovej pamäti.

technické údaje

 

GA-12 ,
max. 3 meracie senzory O2, CO, CO2, °C, hPa,, (NOx - opcia)


najmenší analyzátor plynov od firmy MADUR. Môže byť vybavený až 3 elektrochemickými meracími článkami plynov O2, CO, NOx. V štan-dartnej výbave má prístroj možnosť merania ťahu, tlaku, resp..diff. tlaku, teploty spalín a teploty okolia, Vypočítava hodnoty CO2, ETA 120%, Lambda, qA.. Napájanie prístroja je štyrmi batériovými článkami typu AA 4 x 1,5 V. Pracovný čas jednej sady batérií je max. 72 hodín. . Displej prístroja je plnografický s podsvietením. K prístroju je možné objednať magnetický držiak, pomocou ktorého sa prístroj upevní na vykurovacie teleso. V cene prístroja je štandartne dodávaný softver PC v slovenskom jazyky pre sťahovanie nameraných údajov z pamäti prístroja ale aj s funkciou on line. Hodí sa najmä na krátkodobé kontrolné merania, napríklad na rôznych spaľovacích zariadeniach. Vyrobený podľa normy EN 50379.

technické údaje

 

GA-12plus
max. 4 meracie senzory O2, CO, CO2, °C, hPa,, (NOx, SO2,- opcia)


stredný analyzátor plynov od firmy MADUR. Môže byť vybavený až 4 elektrochemickými meracími článkami plynov O2, CO, NO, NO2, SO2. V štan-dartnej výbave má prístroj možnosť merania ťahu, tlaku, resp..diff. tlaku, teploty spalín a teploty okolia, meranie čadivosti podľa Bacharacha, opcionálne meranie rýchlosti prúdenia Pitotovou trubicou. Vypočítava hodnoty CO2, ETA 120%, Lambda, qA.. Napájanie prístroja je nabíjateľným zabudovaným akumulátorom. Pracovný čas na jedno nabitie 24 hodín. . Displej prístroja je plnografický s podsvietením. K prístroju je možné objednať magnetický držiak, pomocou ktorého sa prístroj upevní na vykurovacie teleso. V cene prístroja je štandartne dodávaný softver PC v slovenskom jazyky pre sťahovanie nameraných údajov z pamäti prístroja ale aj s funkciou on line. Hodí sa najmä na krátkodobé kontrolné merania, napríklad na rôznych spaľovacích zariadeniach. Vyrobený podľa normy EN 50379.

technické údaje